Nevenakker 35, Oirschot - 5688 PK
- Bouwjaar: 1992
- Perceeloppervlakte: 229 m²
- Inhoud circa: 571m³
- Woonoppervlakte circa: 153 m²
- Overige inpandige ruimte circa: 8 m²
- Gebouw gebonden buitenruimte circa: 20 m²
- Externe bergruimte circa: 2 m²
- Energielabel: B
-
Deze ruime twee-onder-één- kapwoning met tuinkamer en werkkamer is gelegen op loopafstand van het gezellige en sfeervolle centrum van Oirschot alsmede nabij diverse voorzieningen en prima uitvalswegen met aansluiting op snelweg A58 (Eindhoven-Tilburg).
Uitgebreide omschrijving
Indeling
Begane grond:
Entree
Via de oprit bereik je de entree van de woning, die toegang biedt tot de hal. De hal is voorzien van een PVC-vloer, structuurverf wanden, spuitwerk plafond en een toiletruimte met wandcloset en fonteintje.
Woonkamer
De ruime woonkamer is uitgerust met een PVC-vloer, behangen/structuurverf wanden en spuitwerk plafond. Een sfeervolle erker zorgt voor extra lichtinval. Een sfeervolle erker aan de voorzijde zorgt voor extra lichtinval. De woonkamer is aan de achterzijde uitgebreid met een tuinkamer voorzien van openslaande deuren naar de tuin. De tuinkamer is afgewerkt met een tegelvloer, spuitwerk wanden en een stucplafond. Via de bijkeuken is er toegang tot de tuin en de werk-/hobbykamer, voorzien van een laminaatvloer, spuitwerk wanden en plafond. De inpandige berging aan de voorzijde van de woning is uitgerust met een tegelvloer. Verder treft u hier de meterkast aan.
Keuken
De keuken met een hoekopstelling is voorzien van een kunststof werkblad en diverse inbouwapparatuur, waaronder een afzuigkap, inductiekookplaat, vaatwasser, koelkast, combimagnetron en bergruimte met diverse laden, kasten en een pannencarrousel.
Bijkeuken
De bijkeuken biedt extra opbergruimte en geeft toegang tot de tuin en de werk-/hobbykamer.
Eerste verdieping:
De overloop, afgewerkt met een laminaatvloer, biedt toegang tot de drie slaapkamers, de badkamer en de trap naar de tweede verdieping.
Slaapkamers
De drie slaapkamers zijn afgewerkt met een laminaatvloer, behangen wanden en spuitwerkplafonds. De slaapkamer aan de achterzijde is voorzien van een dakkapel en een bergkast. Eén slaapkamer is uitgevoerd met een Frans balkon.
Badkamer
De recent vernieuwde en moderne badkamer is ingericht met een wastafelmeubel, wandcloset, ligbad, inloopdouche, designradiator en een dakraam dat zorgt voor extra lichtinval.
Tweede verdieping
Via een vaste trap is de tweede verdieping bereikbaar door middel van de voorzolder die is afgewerkt met een laminaatvloer en spuitwerk wanden. Hier bevinden zich de cv-ketel (Nefit, 2016), de unit voor mechanische ventilatie, de wasmachineaansluiting, een wastafel met koud- en warmwateraansluiting en extra bergruimte. Verder is er toegang tot de vierde slaapkamer. Deze ruime slaapkamer is voorzien van een laminaatvloer. Een Velux dakraam zorgt voor een prettige lichtinval.
Tuin
De achtertuin is voorzien van bestrating en beschikt over een terrasoverkapping met zonwering. De tuin is verder ingericht met een gazon, diverse beplantingen en bergruimte.
Bijzonderheden
• Verwarming en warm water via de cv-ketel (Nefit 2016)
• Meterkast (8 groepen, 2 aardlekschakelaars)
• Houten kozijnen met isolerend glas
• Woonkamer met tuinkamer, bijkeuken en hobbykamer
• Terrasoverkapping met zonwering
• Inpandige berging
• Eigen oprit
• Schilderwerk geheel uitgevoerd (2024)
• Platdak geheel vernieuwd (2023)
• Aanvaarding in overleg